En iyi diziler

HAKKIMIZDA

Biraz kendimizden bahsedelim istedik. Size aşağıda kim olduğumuzu, vizyonumuzu ve misyonumuzu ve dahası değerlerimizden bahsettik. #TruvaAküKimdir? #VizyonMisyon #Değerlerimiz

Biz Kimiz?

Akü sektöründeki 10 yıllık tecrübemizi, 2016 yılı mayıs ayında kurmuş olduğumuz TRUVA AKÜ VE OTOMOTİV SAN. VE TİC. A.Ş adıyla yepyeni hizmet anlayışımızla tüketiciyle buluşturduk. Başlangış olarak DENİZLİ-AYDIN-MUĞLA-İZMİR illerinde bayilerimizle toptan ve perakende akü konusunda hizmet vermekteyiz. Başta markamız TRUVAX olmak üzere birçok marka akünün toptan ve perakende satışı, montajı ve servisi konusunda güzeryüzlü, tecrübeli uzman kadromuzla sektöre yeni bir soluk getirdik. Akü ile ilgili hizmeti, her türlü araca ve sisteme, hızlı ve güvenilir bir şekilde, en uygun fiyata ulaştırıyoruz.

Visyonumuz

Akü konusunda uzman, güleryüzlü ve hızlı hizmet alınabilen, ürün ve hizmet kalitesiyle güven veren ve akla ilk gelen firma olmak. Yakın süreç içerisinde bu hedefimizi sizinle buluşturmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız. Destekleriniz için hepinize teşekkür ederiz.

Truva Akü

Misyonumuz

Truva Akü, uzmanlık alanı olan akü ile ilgili hızlı, güleryüzlü ve kaliteli hizmeti, en uygun fiyata müşterilere sunar. Truva Akü sadece akü satış amacı gütmez, ayrıca müşterileri bilgilendirmek için ayrı bir gayret gösterir. Bu gayret bizim için bir memnuniyettir. Amaç sadece akü satışı değil gerektiği zaman müşterilerinin işlemlerini satış işlemi olmadan çözmektir. Destekleriniz bize güç katmaktadır.

Truva Akü